Skip to main content

Search from vocabulary

Content language

Concept information

There is no term for this concept in this language.

Preferred term

Humoristiskā proza--Vēsture un kritika (lv)  

Entry terms

  • Humorous stories
  • Humorous stories--History and criticism

Note

  • Darbiem par noteiktas lingvistiskās, nacionālās, etniskās vai reģionālās piederības humoristisko prozu kā daiļliteratūras žanru un darbiem, kuros tiek analizēti noteiktas tautības viena vai vairāku autoru humoristiskās prozas darbi, piešķir tematisko priekšmetu Humoristiskā proza ar atbilstošu apzīmētāju un tematisko apakšiedaļu Vēsture un kritika, piem., Humoristiskā proza, latviešu--Vēsture un kritika; Humoristiskā proza, amerikāņu--Vēsture un kritika; Humoristiskā proza, kanādiešu--Vēsture un kritika. Darbiem, kuros tiek aplūkoti noteikta perioda lingvistiskās, nacionālās, etniskās vai reģionālās piederības humoristiskā proza kā daiļliteratūras žanrs un darbiem, kuros tiek analizēti noteiktas tautības viena vai vairāku autoru prozas darbi, piešķir šāda veida tematisko priekšmetu ar apakšiedaļām [lingvistiskais, nacionālais, etniskais vai reģionālais apzīmētājs] proza--[hronoloģiskā apakšiedaļa]--Vēsture un kritika, piem., Humoristiskā proza, latviešu--19. gs.--Vēsture un kritika; Humoristiskā proza, amerikāņu--20. gs.--Vēsture un kritika; Humoristiskā proza, kanādiešu--20. gs.--Vēsture un kritika.
  • Humoristiskā prozas literatūras darbiem, kuriem nevar noteikt oriģinālliteratūras, vai dažādu tautību autoru humoristiskās prozas krājumiem piešķir formas/žanra priekšmetu Humoristiskā proza. Konkrētas tautības viena vai vairāku autoru humoristiskās prozas darbiem piešķir formas/žanra priekšmetu Humoristiskā proza ar lingvistisko, nacionālo, etnisko vai reģionālo apzīmētāju, piem., Humoristiskā proza, latviešu. Humoristiskā proza, krievu. Humoristiskā proza, amerikāņu. Humoristiskā proza, kanādiešu.
  • Šeit apkopoti darbi par humoristisko prozu teorētiskā un vēsturiskā aspektā un darbi, kuros tiek analizēti dažādu tautību autoru humoristiskās prozas darbi. Darbiem par noteikta perioda prozu kā daiļliteratūras žanru un darbiem, kuros tiek analizēta noteikta perioda dažādu tautību autoru prozas darbi, piešķir šāda veida tematisko priekšmetu ar apakšiedaļām Humoristiskā proza--[hronoloģiskā apakšiedaļa]--Vēsture un kritika, piem., Humoristiskā proza--19. gs.--Vēsture un kritika; Humoristiskā proza--20. gs.--Vēsture un kritika.

Identifier

  • LNC10-000311583

In other languages

URI

http://dati.lnb.lv/onto/subject/LNC10-000311583

Download this concept:

RDF/XML TURTLE JSON-LD Created 10/25/21, last modified 2/8/22